Hoe komt een beginnende golfer aan een GVB zonder een vermogen aan tijd en geld in te leveren? Met onze tweedaagse GVB cursus is dit haalbaar en voor een mooie prijs. Je kunt ieder weekend meedoen met een GVB cursus en bij het inschrijven kun je zelf kiezen welk weekend het beste uitkomt. Nu voor slechts € 149,- all-in. Dit betekent dus inclusief NGF registratie en lidmaatschap t.w.v. € 79,- en gebruik van de BIRDY CLUB-app t.w.v. € 29,95
Onze GVB cursus bestaat uit 2 intensieve lesdagen, waarin alle basisvaardigheden aan bod komen die van belang zijn voor het behalen van uw GVB (clubhandicap 54). Een theoriecursus staat uiteraard ook op het programma. Voor het oefenen van de theorie kun je de 'Birdy Club app' downloaden op je mobiel waarmee je de belangrijkste regels kunt bestuderen en proefexamens thuis alvast kunt oefenen. De GVBcursus wordt afgesloten met een theorie-examen waarbij er een 100% slagingsgarantie geboden wordt.
Bekijk hier op welke locaties je de tweedaagse GVB cursus kunt volgen.
Indien je slaagt voor het examen en voldoende vaardig bent krijg je na de cursus je officiële baanpermissiebewijs zodat je kan gaan golfen en daarmee het GVB af te ronden. Met je NGF baanpermissie kan je overal in Nederland een eerste kaart lopen van minimaal 9 holes. Deze eerste kaart voer je in als scorekaart waarmee je eerste handicap wordt bepaald.
Wij bieden interessante acties om je eerste qualifying kaart te lopen bij onze aangesloten locaties. De aangesloten banen zijn:
Golfbaan Waterland in Amsterdam,
The Mondial in Houten, (eerste kaart alleen op de PAR 3 baan)
Tespelduyn in Noordwijkerhout,
De Turvaert in Rijsbergen, (alleen 9 holes en na 16.00)
Wouwse Plantage in Bergen op Zoom (Let op! hier alleen i.c.m. baanles van de Pro) Crimpenerhout in Crimpenerhout in Krimpen a/d Lek,
Dutch Golf in Putten
Golfbaan Molenslag in Schagen.
Deze golfronde loop je altijd met iemand uit je eigen omgeving die in het bezit is van handicap 54 of beter omdat de kaart afgetekend dient te worden. Na het lopen van je eerste kaart mag je uiteraard overal golfen waar je zelf wilt.
Om het examen af te kunnen leggen dient iedere golfer lid te zijn van een bij de Nederlandse golf-federatie aangesloten vereniging met examenbevoegdheid. The Birdy Club neemt het examen tijdens de cursus af en verzorgt daarmee direct je baanpermissie en handicapregistratie die je vervolgens jaarlijks ontvangt tot wederopzegging. De kosten hiervoor zijn gemiddeld €79,- per jaar en dit eerste lidmaatschap loopt minimaal twee jaar. De kosten voor het huidige jaar (tot 31 december 2023), inclusief golf WA-verzekering en zes keer per jaar het golfmagazine, nemen wij voor onze rekening en zitten in het cursusbedrag. Dit jaar is dus all-inclusive! en vanaf het seizoen 2023 wordt de registratie dus gewoon weer jaarlijks afgeschreven tot wederoopzegging. Opzeggen kan vanaf 2025.
Download hier onze flyer met alle informatie over de GVB cursus op een rij.
Het volledige aanbod van gvbcursus.nl en partners